ANA SAYFA   REFERANSLAR   SATIN AL   YARDIM   İLETİŞİM

 
SALON TAKİP YARDIM

 
Salon Takip Nedir?
 
Salon Takip Programı Düğün Salonları için özel olarak geliştirilmiş Türkiye' nin İLK ve TEK Organizasyon, Rezervasyon ve Ödeme Takip sistemidir.


Salon Takip Ne İşe Yarar?
 
Salon Takip Programı ile; Düğün Salonunuzun, gündüz ve gece olmak üzere bütün yıl boyunca rezervasyonlarının takibi, Aynı program içinde istenilen sayıda salon takip edebilme, Organizasyonu İnternet Üzerinden Canlı Yayınlayabilme (Organizasyona Katılamayan misafirler için), Online (İnternetten) rezervasyon alabilme, Detaylı rezervasyon kaydı, Salon kiralama sözleşmesi oluşturma, Kaparo ve kalan alacak kaydı, Düğün, Sünnet, Nişan, Kına, Konferans, Kokteyl vs. organizasyonları ayrı ayrı kaydetme İstenilen tarih aralığında rezervasyon ve alacak bakiyesi raporu alma, İsim ve Telefon No bazında detaylı kayıt arama, işlemlerini yapabilirsiniz.


Salon Takip Programını satın almadan önce kullanıp test etme imkanı var mı?
 
Evet. DEMO YÜKLE linkini tıklayarak Salon Takip Programını bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Demo' da programın bütün özellikleri mevcuttur. Ancak 2 adede kadar organizasyon kaydı yapma imkanı bulunmaktadır. Daha fazla kayıt yapmak için Salon Takip Programını satın almanız gerekmektedir.


Salon Takip Programını nasıl satın alırım?
 
Salon Takip Programını SATIN AL bölümündeki sipariş formunun doldurarak %100 güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.


Kredi kartı ve kişisel bilgilerim kayıt altına alınıyormu ve Online alışveriş ne kadar güvenli?
 
Internet sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde lisans işlemleriniz için sadece fatura ve iletişim bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz ise 128 bit SSL güvenlik katmanı üzerinden sadece bankanıza ödeme bilgisi için gönderilmektedir.


Program kullanımı ile ilgili sorularıma nasıl cevap bulabilirim?
 
Salon Takip Programı içersinde bulunan YARDIM menüsünden program kullanımı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Salon Takip Programı kullanımı ve program ile ilgili konularda teknik destek almak için info@salontakip.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

SYS V.1.0.8

SYS V.1.0.7 kullanmaya hazır! Daha fazla bilgi

Ücretsiz İndirin!

  

Salon Takip 2.0.5

Salon Takip İndir

Demo sürüm 2 kayıtla sınırlıdır

 

Ana Sayfa  |  Satın Al  |  Online İletişim  |  Yardım Konuları

Düğün Salonu Programı - Salon Takip Programı - Düğün Salonu Bul - Düğün Net - Düğün Firmaları - Ceylin Soft - Düğün Hazırlık - Düğün Marketim - Düğün Telaşı - My Eticaret